Kursy matematyczne online

Kursy maturalne z matematyki i nie tylko

Kursy matematyczne online

Kursy maturalne z matematyki i nie tylko

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów na kursy online SOLIDNIE przygotowujące do MATURY z matematyki, na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Zajęcia prowadzi doświadczony nauczyciel matematyki i egzaminator maturalny, którego uczniowie uzyskują wyniki dużo wyższe niż średnie wyniki z matury w całej Polsce.

Ucz się efektywnie, w dogodnym dla siebie czasie.

Oferta jest skierowana do uczniów z całej Polski

wystarczy mieć dostęp do komputera i internetu.

Szczegóły oferty:

Prowadzimy skuteczne kursy maturalne (i nie tylko) z matematyki w formie online na platformie matematycznej. Kurs ten jest podzielony na tygodnie zajęć.

Każdy uczestnik takiej formy korepetycji otrzymuje W KAŻDYM TYGODNIU KURSU:

  • Co najmniej jeden wykład online (w postaci filmu) z przystępnie wyjaśnionym materiałem i wieloma przykładami rozwiązanych zadań
  • zadania do samodzielnego rozwiązania (wraz z rozwiązaniami lub odpowiedziami aby uczeń mógł zweryfikować poprawność rozwiązywanych zadań
  • Testy online sprawdzające wiedzę i umiejętności z danego tygodnia
  • Uczestnictwo w forum, na którym uczestnik może zadawać nauczycielowi pytania dotyczące zadań lub zagadnień matematycznych
  • liczne matury próbne i zestawy maturalne

Każdy tydzień to wiele godzin efektywnej nauki wspomaganej przez nauczyciela od poniedziałku do niedzieli, co sprawia że jest dużo skuteczniejsza niż tradycyjne korepetycje.

Cena również dużo niższa niż w przypadku korepetycji tradycyjnych, ponieważ za cały tydzień udziału w kursie płacisz już od 29 zł.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Aby zgłosić chęć udziału w kursie wypełnij formularz

Students from , Colombia. Photo: © Charlotte Kesl / World Bank

Podziel się

Comments are closed.